Beschreibung
Deze Posca marker met conische punt is bijzonder geschikt om te schrijven, tekenen, schilderen en decoreren op verschillende ondergronden zoals karton, metaal, hout, plastic, keramiek, textiel, steen en glas
Spezifikationen
| Farbe: | Rosa |
| Geschlechterzielgruppe: | Unisex |
| Mindestalter: | 12 Jahre |
| Höchstalter: | 99 jaar |
| Verpackung (LxBxH): | 12×1,8×1,5 cm |
| Packbreite: | 1,8 cm |
| Produkt (LxBxH): | 12×1,8×1,5 cm |
| Produktgewicht: | 11 Gram |
| Batterie: | NEIN |
| Batterie im Lieferumfang enthalten: | NEIN |
| Batterieanzahl: | NEIN |
| EU-TSD-Alterswarnung: | ACHTUNG! Nicht für Kinder unter 3 Jahren geeignet |
| Kategorie | Planet Happy – Merk Posca stiften 1MC |
| Artikelnummer | 4902778654026 |
| Artikelnummer Lieferant | PC1MC RE |
| Verpackung | Stück(e) |


Rezensionen
Es gibt noch keine Rezensionen.